o nas

wspolne zdjecie oboz 2021_przyciete

Poznaliśmy się w Bydgoskim Klubie Sztuk Walki, kilka lat temu na wspólnym treningu. Jeszcze wtedy nikt z nas się nie spodziewał tego co teraz widzicie. Nawet nie marzyliśmy o tym żeby dzielić się naszą pasją i wiedzą. I tak niewinnie trening po treningu, powoli zaczęliśmy rozmawiać ze sobą, poznawać nasze umiejętności, pokonywaliśmy własne granice wytrzymałości. Aż pewnego dnia Rafał Skieresz podzielił się z Rafałem Sałek i Maciejem Walczak swoją wizją i pomysłem opowiadania o naszym wspólnym zamiłowaniu do treningów i sztuk walki. I tak narodził się Sportslife.pl, w którym zaciekawieni miłością do sportu wspólnymi siłami będziemy rozwijać nasz blog.

Rafał Skieresz fanatyk i doświadczony sportsman w dziedzinie kalisteniki oraz sportów siłowych opowie w jaki sposób trenować, co jeść żeby osiągać zaplanowane cele sprawności fizycznej oraz zdrowia.

Maciej Walczak utytułowany Vice Mistrz Europy oraz wielokrotny medalista ogólnopolskich mistrzostw w Karate Kyokushin Kumite podpowie jak dobrze walczyć aby zwyciężać.

Rafał Sałek zakochany w Ju Jitsu po prostu podzieli się swoim zamiłowaniem walk w parterze, duszeniami, dźwigniami oraz rzutami.

Nasz blog skierowany jest dla wszystkich miłośników sportów siłowych oraz sztuk walki bez względu na poziom zaawansowania, zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę ze sportem jak również dla tych którzy trenują wiele lat. Poprzez naszą dyscyplinę będziemy rozwijać się jak najlepiej potrafimy, tak aby nasz Blog był kompletnym miejscem dla każdego miłośnika sportu, gdzie będzie można rozwijać się pod względem wiedzy jak i umiejętności. Treningami zajmujemy się od najmłodszych lat, wciąż nabierając nowego doświadczenia. Pragniemy każdemu użytkownikowi pomóc w problemach odnośnie diety, suplementacji i motywacji.

W blogu Sportslife.pl oddajemy się w całości dla Was. Sport to nasza pasja, a jak coś jest tworzone z pasji to oznacza, że wkładamy tutaj całe nasze serca. Tutaj zacytuję słowa, które trafnie opisują to co robimy: “Człowiek, który ma ogień w oczach, zawsze do czegoś dochodzi. Bez pasji i głębokiej wewnętrznej motywacji może być co najwyżej średniakiem” Zach Even-Esh.

Życzymy Wam, aby każdy dzień był wyjątkowy. Abyście zaznali tego płomyka w oczach i byli gotowi do wielkich rzeczy!